Kreatywnie na święta – kartki wielkanocne

Witajcie!

Do Świąt Wielkanocnych pozostało 2,5 tygodnia, zatem to już ostatni dzwonek, aby zrobić i wysłać ręcznie robione kartki naszym najbliższym. Odkąd zajmuję się scrapbookingiem, praktycznie na każde święta, na każdą okazję staram się wykonywać kartki ręcznie. Sprawia mi to ogromnie dużo frajdy, lubię, gdy bliscy otrzymują coś spersonalizowanego, takiego specjalnie dla nich.

Sama uwielbiam dostawać kartki na różne okazje – święta Bożego Narodzenia, Wielkanocne, urodziny, imieniny, rocznice, czy inne okazje. Niestety zwyczaj ten powoli zamiera i takich przesyłek jest coraz mniej.

W ubiegłych latach przygotowywałam kartki bardziej bogate w ozdoby, z mnóstwem dodatków, często trójwymiarowych. Wykorzystywałam do tego celu własne zasoby materiałów kupionych w poprzednich latach. Z racji sporej objętości, kartki te były wręczane głównie osobiście, bądź wysłane w specjalnym pudełku.

W tym roku zrobiłam kilka kartek prostych w formie, które łatwiej będzie umieścić w kopercie. Te kartki będą wysłane w zwykłych kopertach do wszystkich osób z listy. Są one uboższe w dodatki, ale, moim zdaniem, nie mniej ładne od tych pierwszych.

kartki wielkanocne

A jeszcze dawniej, robiłam też kartki z obrazkami z motywami Wielkiej Nocy. Wszystkie z nich znalazły swoich właścicieli, którzy obdarowali nimi swoich najbliższych.

kartki wielkanocne

kartki wielkanocne

A czy Wy także wysyłacie kartki na święta? Czy wykonujecie je sami, czy zdajecie się na gotowe produkty? Jeśli robicie je samodzielnie, podzielcie się prosze linkiem do Waszych prac. Chętnie pooglądam 🙂

Ciekawa jestem Waszych opini.

A może ktoś chciałby otrzymać taką kartkę ode mnie lub wysłać to mnie? Dajcie koniecznie znać w komentarzu.

Ewa

2 komentarze

  1. Witam,chętnie otrzymam od Ciebie kartkę ale też bedzie mi miło jeżeli będe mogła do Ciebie wysłać kartkę .lubię w wolnej chwili pobawić się w skrapbooking i nie tylko .Nie mam strony internetowej i tez nie prowadzę bloga.Mam konto na fejsie.Lubię poczytać a przy tym pooglądać różne prace,.Przy tym dokształcam się i inspiruję…Kartki bardzo mi się podobają…są róznorodne…pozdrawiam…Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *